LV | RUS

Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs. Nerūsējošā tērauda loksnes tiek izmantotas medicīnas preču, trauku, dekoratīvo priekšmetu ražošanā. Vēl tās ir vajadzīgas māksliniekiem, tēlniekiem un arhitektiem. Tērauda un nerūsējošā tērauda velmējuma izstrādājumiem mēdz būt dažāda virsmas apstrāde, tostarp gluda, spīdīga, kas palielina izturību pret augstām temperatūrām un oksidējošo vidi.

Pateicoties materiālam un ražošanas metodei, tērauda un nerūsējošā tērauda velmējumiem piemīt sekojošas īpašības:

  • augsta noturība pret mehānisko ietekmi;
  • neliela masa;
  • zema izturība pret koroziju;
  • plastisko deformāciju neesamība paaugstinātas temperatūras ietekmē;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • noturība pret agresīvām vidēm.

Kur tiek izmantotas loksnes

Nerūsējošā tērauda loksnes tiek izmantotas celtniecībā, iekšējā un ārējā apdarē, kā arī tādu priekšmetu ražošanā, kas nonāk saskarsmē ar pārtiku. Vēl metāls ir nepieciešams arī tādu iekārtu komponentu ražošanai, kas saskaras ar agresīvu vidi un darbojas straujas temperatūras svārstību apstākļos. Pārtikas rūpniecībā nerūsējošajam tēraudam nav alternatīvu trauku un aprīkojuma, uzglabāšanas tvertņu, transportēšanas konteineru u.c. lietu ražošanā.

Būvniecībā ir nepieciešamas plānas karsti velmētas loksnes, kuras izmanto neizjaucamu savienojumu veidošanai. Velmējamajam materiālam ar reljefu vai rievojumu ir pretslīdes īpašības. To izmanto, lai izgatavotu pārklājumu kāpnēm, gājēju celiņiem tramvajos, autobusos utt.

Kur nopirkt loksnes

Ja Jūs vēlaties iegādāties cinkotas loksnes, tad izmantojiet SIA "MetāluCentrs" piedāvājumu. Sortimenta kvalitāte tiek stingri kontrolēta, pateicoties kam tiek ražotas izturīgas un ilgmūžīgas loksnes. Mēs sadarbojamies ar metālu un nerūsējošā tērauda ražotājiem un piegādātājiem no ES valstīm. Pateicoties pastāvīgai pieprasītāko preču vienību pieejamībai noliktavā, mēs varam apmierināt ikviena pircēja vēlmes. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam dažādus pirkumu apmaksas veidus. Jūs varat izvēlēties skaidras un bezskaidras naudas norēķinus.

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar produkcijas katalogu, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Citas publikācijas
Kvadrātveida tērauda caurules
Kvadrātveida tērauda cauruļu izmantošanas priekšrocības būvniecībā

Profilētas tērauda caurules galvenokārt tiek izmantotas būvniecības nozarē.

Vairāk
armatūra
Stieņu armatūra no kompānijas Metālu Centrs

Praktiski visos būvniecības procesos tiek izmantots dzelzsbetons. Tērauda armatūra ir svarīgākā monolīta dzelzsbetona sastāvdaļa. Šis materiāls mēdz būt gluds, ar periodisko profilu.

Vairāk
Armatūras siets
Armatūras sieta loma būvniecībā

Armatūras sietam būvniecībā svarīga loma ir dažādu konstrukciju nostiprināšanā.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.