LV | RUS

Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs. Nerūsējošā tērauda loksnes tiek izmantotas medicīnas preču, trauku, dekoratīvo priekšmetu ražošanā. Vēl tās ir vajadzīgas māksliniekiem, tēlniekiem un arhitektiem. Tērauda un nerūsējošā tērauda velmējuma izstrādājumiem mēdz būt dažāda virsmas apstrāde, tostarp gluda, spīdīga, kas palielina izturību pret augstām temperatūrām un oksidējošo vidi.

Pateicoties materiālam un ražošanas metodei, tērauda un nerūsējošā tērauda velmējumiem piemīt sekojošas īpašības:

  • augsta noturība pret mehānisko ietekmi;
  • neliela masa;
  • zema izturība pret koroziju;
  • plastisko deformāciju neesamība paaugstinātas temperatūras ietekmē;
  • ilgs kalpošanas laiks;
  • noturība pret agresīvām vidēm.

Kur tiek izmantotas loksnes

Nerūsējošā tērauda loksnes tiek izmantotas celtniecībā, iekšējā un ārējā apdarē, kā arī tādu priekšmetu ražošanā, kas nonāk saskarsmē ar pārtiku. Vēl metāls ir nepieciešams arī tādu iekārtu komponentu ražošanai, kas saskaras ar agresīvu vidi un darbojas straujas temperatūras svārstību apstākļos. Pārtikas rūpniecībā nerūsējošajam tēraudam nav alternatīvu trauku un aprīkojuma, uzglabāšanas tvertņu, transportēšanas konteineru u.c. lietu ražošanā.

Būvniecībā ir nepieciešamas plānas karsti velmētas loksnes, kuras izmanto neizjaucamu savienojumu veidošanai. Velmējamajam materiālam ar reljefu vai rievojumu ir pretslīdes īpašības. To izmanto, lai izgatavotu pārklājumu kāpnēm, gājēju celiņiem tramvajos, autobusos utt.

Kur nopirkt loksnes

Ja Jūs vēlaties iegādāties cinkotas loksnes, tad izmantojiet SIA "MetāluCentrs" piedāvājumu. Sortimenta kvalitāte tiek stingri kontrolēta, pateicoties kam tiek ražotas izturīgas un ilgmūžīgas loksnes. Mēs sadarbojamies ar metālu un nerūsējošā tērauda ražotājiem un piegādātājiem no ES valstīm. Pateicoties pastāvīgai pieprasītāko preču vienību pieejamībai noliktavā, mēs varam apmierināt ikviena pircēja vēlmes. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam dažādus pirkumu apmaksas veidus. Jūs varat izvēlēties skaidras un bezskaidras naudas norēķinus.

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar produkcijas katalogu, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Citas publikācijas
Уголок стальной
Leņķdzelzs: veidi, ražošanas īpašības, pielietojums

Leņķdzelzs – universāls izstrādājums, kurš kalpo kā stiprinājums mēbeļu, medicīnas un rūpniecisko iekārtu ražošanā.

Vairāk
Armatūra fundamentam
Armatūra pamatiem. Kādu armatūru izmanto fundamentam

Kādu armatūru izmanto fundamentam? Tieši tērauda armatūra piešķir betona blokiem drošumu un izturīgumu.

Vairāk
švellers UPE
Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.