LV | RUS

Nerūsējošais tērauds/Krāsainais metāls

Nerūsējošais tērauds/Krāsainais metāls
Nerūsējošais tērauds/Krāsainais metāls

Nerūsējošais tērauds – sakausējums, kuru ražo no melnā un krāsainā metāla. Atkarībā no dažādu krāsaino metālu sakausējumu daudzuma tas tiek iedalīts noteiktos veidos.

Nerūsējošais tērauds tiek izmantots tādu konstrukciju ražošanai, kuras tiks ekspluatētas agresīvos apstākļos. Tāpēc ir svarīgi šādus objektus veidot no nerūsējošā tērauda. Tas nodrošinās tiem aizsardzību pret rūsu, tie kalpos gadu desmitiem, nezaudējot savas sākotnējās īpašības. Pastāv niķeļa, hroma, kā arī hroma-niķeļa nerūsējošais tērauds, kas ir stingrs un izturīgs pret mehānisko iedarbību.

Neskatoties uz to, ka krāsainie metāli nav izturīgi un maksā salīdzinoši dārgi, tos izmanto daudzās rūpniecības nozarēs. To galvenā atšķirība no melnā metāla – tas ir dzelzs trūkums sastāvā. Tie labi padodas apstrādei, kā arī tiem ir plaša pielietojuma joma.

No kvalitatīva nerūsējošā tērauda tiek izgatavoti šķirņu velmējumi, caurules, loksnes u.c. Izstrādājumi no krāsainām izejvielām ir neaizstājami automobiļu rūpniecībā, kā arī dažādu cauruļu ražošanā.

Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.