LV | RUS

U-profili – universāli celtniecības elementi

U-profils – vienādplauktu švellers ar paralēlām malām. Paredzēts vieglām konstrukcijām. Produkts ļauj uzstādīt elementus, neizmantojot metināšanu, kā arī ļauj īsā laikā montēt sarežģītas telpiskas struktūras. Produkts vienkāršo montāžu un demontāžu, šo procesu var veikt pašu spēkiem, bez speciālistu palīdzības. Profili nedeformējas, mainoties temperatūrai.

Alumīnija profilam ir plašs pielietojuma klāsts. Laika gaitā uz virsmas neparādās plankumi, plaisas un tumši laukumi. Turklāt pārklājumu nav laiku pa laikam jākrāso, jāpulē vai citādi jāapstrādā. Arī anodēšana aizsargā profilu no mehāniskām, termiskām un ekspluatācijas ietekmēm. Ārēji profils izskatās reprezentabli un stilīgi. Nepieciešamības gadījumā anodēšana tiek veikta dažādās krāsās, kuras imitē bronzu, zeltu vai hromu.

U-profila priekšrocības

Alumīnija profili tiek plaši izmantoti, jo tiem ir sekojošas priekšrocības:

 • noturība pret rūsu,
 • augsta izturība,
 • ilgs kalpošanas laiks,
 • vienkārša kopšana,
 • estētisks ārējais izskats.

Pielietojuma joma

U-veida montāžas elements ir neaizstājams sekojošos procesos:

 • ventilācijas konstrukciju montāža;
 • nelielu piekarināmu ierīču uzstādīšana;
 • kabeļu tekņu un cauruļu nesošo konstrukciju montāža;
 • vertikālo un horizontālo konstrukciju nostiprināšana un montāža;
 • dažādu inženiersistēmu montāža;
 • sadzīviska un rūpnieciska rakstura procesu atrisināšana.

Gatavajai konstrukcijai, kas uzstādīta, izmantojot montāžas profilus, ir estētisks izskats. Savukārt spēcīgi pieskrūvētie savienojumi ļauj nepieciešamības gadījumā sistēmai piestiprināt papildu detaļu, neizjaucot visu konstrukciju.

Kur nopirkt alumīnija profilus

Uzņēmums SIA "Metālu Centrs" specializējas metāla tirdzniecībā par izdevīgām cenām. Mums ir liela velmējumu izvēle, kas ļauj apkalpot klientus ar jebkādām prasībām. Mēs sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan ar uzņēmumiem visā valsts teritorijā. Mūsu kvalificētie darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties optimālāko variantu. Mēs piegādājam jebkāda daudzuma pasūtījumus uz norādīto adresi. Mūsu produkcijas ražošanā tiek izmantotas kvalitatīvas izejvielas un modernas iekārtas.

Citas publikācijas
Tērauda sijas heb un hea
Tērauda sijas heb un hea – kādas ir atšķirības

Dubult-T profila sija ir izplatītais metāla velmējumu tips. Pēc ārējā izskata tā ir no tērauda izgatavotā galoda, kura šķērsgriezumā atgādina burtu «H».

Vairāk
UPE švellers
UPE švellera raksturojums un pielietojuma joma

UPE švellers - karsti velmēta tērauda materiāls ar plašu pielietojumu jomu.

Vairāk
Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.