LV | RUS

Tērauda armatūra

Tērauda armatūra
Tērauda armatūra

Tērauda armatūra — tas ir populārāko metāla šķirņu velmējums, kas tiek ražots vajadzīgā izmēru gludu vai rievotu tērauda stieņu veidā.

Gludā armatūra – tie ir apaļi stieņi ar līdzenu virsmu. Rievotā armatūra - tie ir stieņi ar izciļņiem, kas novietoti leņķī attiecībā pret garenisko asi, šāda armatūra nodrošina stiprāku saķeri ar betonu.

Armatūras siets – izplatīts armatūras izstrādājuma veids. Tas ir specializēts materiāls, kuru izmanto dažādu celtniecības javu stiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu, nobiršanu un plaisu veidošanos. Sieta izmantošana ievērojami palielina pastiprināto virsmu izturību un to kalpošanas ilgumu. Atkarībā no mērķa pieejami dažādi armatūras sieta veidi - mūrēšanai, izlīdzināšanai, apmešanas darbiem, špaktelēšanai. Vēl sietu izmanto tad, ja nepieciešams palielināt adhēziju virsmām ar nepietiekamu saķeri (piemēram, uzklājot apmetumu uz metāla virsmas vai krāsota izstrādājuma).

Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.