LV | RUS

Stieņu armatūra no kompānijas Metālu Centrs

Praktiski visos būvniecības procesos tiek izmantots dzelzsbetons. Tērauda armatūra ir svarīgākā monolīta dzelzsbetona sastāvdaļa. Šis materiāls mēdz būt gluds, ar periodisko profilu. Periodiskā profila izstrādājums pateicoties augstai noenkurošanas spējai tiek aktīvi pielietots masīvās konstrukcijās ar ievērojamu betona aizsargslāņa biezumu. Dotā produkcija atbilst stingriem kvalitātes standartiem.

Kur tiek izmantota armatūra

Armatūra nav aizstājama dažādu dzelzsbetona konstrukciju tipu ražošanā, tā ir nepieciešama betona stiprības raksturlielumu paaugstināšanai. Vislielākā izplatība ir tērauda lokanai armatūrai – stieņiem, metinātiem tīkliem un karkasiem. Fiziski mehānisko parametru un pārējo kvalitātes īpašību ziņā celtniecības armatūra iedalās stiprības kategorijās – karstās velmēšanas armatūra, termiski, mehāniski stiprinātais variants un citi.

Ko mēs piedāvājam

Mūsu kompānija Metālu Centrs jau daudzus gadus specializējas metāla izstrādājumu pārdošanā. Darba gados mēs esam kļuvuši par vienu no lielākajiem metāla produkcijas piegādātājiem. Par mūsu panākumu svarīgu priekšnosacījumu tiek uzskatīti kvalificētie štati, darba pieredze un individuālā pieeja katram pircējam. Šodien mēs sadarbojamies ar daudziem melno metālu un nerūsējošā tērauda izgatavotājiem un piegādātājiem no ES valstīm un KF.

Mūsu līnijā ir pārstāvēta šāda produkcija:

  • caurules apaļas metinātas ūdens un gāzes vadiem, cinkotas un daudzas citas;
  • taisnstūra un kantainā šķērsgriezuma caurules;
  • bezšuvju caurules;
  • strēmeles, apļi, kvadrāti;
  • U profila sijas UNP, UPE un ГОСТ;
  • loksnes;
  • Т veida sijas;
  • profesionālais segums, režģi, tīkli, armatūra un pārējie metāla izstrādājumi.

Tāpat pie mums jūs varat pasūtīt pakalpojumus metāla velmējumu griešanā un produkcijas piegādē pircējam. Preces cena ir atkarīga no pasūtāmā apjoma un piegādes reģiona. Lieliem pasūtītājiem ir pieejami individuālie nosacījumi pasūtījuma izdarīšanai. Mūsu laipnie menedžeri vienmēr ir sazvanāmi, tādēļ ātri palīdzēs jums izvēlēties preci, piegādes organizāciju. Mūsu klientu ērtībām pie mums darbojas dažādas pasūtījuma apmaksas metodes, tai skaitā arī ar bankas kartēm. Lielo preču daudzumu pastāvīga esamība noliktavā ļauj mums ātri organizēt jebkura apjoma piegādes.

Ja jūs vēlaties uzzināt metāla cenas, zvaniet pa tālruņa numuru (+371) 67-67-67-24 vai (+371) 67-67-67-21.

Citas publikācijas
armatūra
Kādēļ pamatiem izveidei iesaka izvēlēties tērauda armatūru

Fundaments ir svarīgākā jebkuras būves sastāvdaļa. Vai būtu vērts runāt par to, ka gadījumā, ja ar fundamentu gadīsies kaut kas nelāgs, visdrīzāk sekas ietekmes visu celtni.

Vairāk
Tērauda sijas heb un hea
Tērauda sijas heb un hea – kādas ir atšķirības

Dubult-T profila sija ir izplatītais metāla velmējumu tips. Pēc ārējā izskata tā ir no tērauda izgatavotā galoda, kura šķērsgriezumā atgādina burtu «H».

Vairāk
Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.