LV | RUS

Stieņu armatūra no kompānijas Metālu Centrs

Praktiski visos būvniecības procesos tiek izmantots dzelzsbetons. Tērauda armatūra ir svarīgākā monolīta dzelzsbetona sastāvdaļa. Šis materiāls mēdz būt gluds, ar periodisko profilu. Periodiskā profila izstrādājums pateicoties augstai noenkurošanas spējai tiek aktīvi pielietots masīvās konstrukcijās ar ievērojamu betona aizsargslāņa biezumu. Dotā produkcija atbilst stingriem kvalitātes standartiem.

Kur tiek izmantota armatūra

Armatūra nav aizstājama dažādu dzelzsbetona konstrukciju tipu ražošanā, tā ir nepieciešama betona stiprības raksturlielumu paaugstināšanai. Vislielākā izplatība ir tērauda lokanai armatūrai – stieņiem, metinātiem tīkliem un karkasiem. Fiziski mehānisko parametru un pārējo kvalitātes īpašību ziņā celtniecības armatūra iedalās stiprības kategorijās – karstās velmēšanas armatūra, termiski, mehāniski stiprinātais variants un citi.

Ko mēs piedāvājam

Mūsu kompānija Metālu Centrs jau daudzus gadus specializējas metāla izstrādājumu pārdošanā. Darba gados mēs esam kļuvuši par vienu no lielākajiem metāla produkcijas piegādātājiem. Par mūsu panākumu svarīgu priekšnosacījumu tiek uzskatīti kvalificētie štati, darba pieredze un individuālā pieeja katram pircējam. Šodien mēs sadarbojamies ar daudziem melno metālu un nerūsējošā tērauda izgatavotājiem un piegādātājiem no ES valstīm un KF.

Mūsu līnijā ir pārstāvēta šāda produkcija:

  • caurules apaļas metinātas ūdens un gāzes vadiem, cinkotas un daudzas citas;
  • taisnstūra un kantainā šķērsgriezuma caurules;
  • bezšuvju caurules;
  • strēmeles, apļi, kvadrāti;
  • U profila sijas UNP, UPE un ГОСТ;
  • loksnes;
  • Т veida sijas;
  • profesionālais segums, režģi, tīkli, armatūra un pārējie metāla izstrādājumi.

Tāpat pie mums jūs varat pasūtīt pakalpojumus metāla velmējumu griešanā un produkcijas piegādē pircējam. Preces cena ir atkarīga no pasūtāmā apjoma un piegādes reģiona. Lieliem pasūtītājiem ir pieejami individuālie nosacījumi pasūtījuma izdarīšanai. Mūsu laipnie menedžeri vienmēr ir sazvanāmi, tādēļ ātri palīdzēs jums izvēlēties preci, piegādes organizāciju. Mūsu klientu ērtībām pie mums darbojas dažādas pasūtījuma apmaksas metodes, tai skaitā arī ar bankas kartēm. Lielo preču daudzumu pastāvīga esamība noliktavā ļauj mums ātri organizēt jebkura apjoma piegādes.

Ja jūs vēlaties uzzināt metāla cenas, zvaniet pa tālruņa numuru (+371) 67-67-67-24 vai (+371) 67-67-67-21.

Citas publikācijas
IPE & HEA & HEB dubultas T sijas
Karsti velmētas dubultas T sijas no Metālu Centrs

Kur tiek izmantota un kā tiek klasificējama dubulta T sija. Kādus sakausējumus pievieno metālam izgatavošanas laika.

Vairāk
švellers UPE
Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu.

Vairāk
Alumīnija profilu veidi

SIA "Metālu Centrs" – uzņēmums, kurš pazīstams metālizstrādājumu tirgū no 2004. gada.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.