LV | RUS

Cits

Cits
Cits

Metāla caurules ļoti plaši izmanto celtniecībā, lauksaimniecībā, mašīnbūvē, šķidrumu vai gāzes transportēšanā, ūdens apgādei un apkurei, signālu kabeļu aizsardzībai.

Galvenais tehniskais raksturojums ir tērauda cauruļu diametrs un izmērs, pēc kuriem var atšķirt metāla caurules un aprēķināt transportēšanu. Nosūtīt pieprasījumu vai pasūtīt metāla caurules – apaļas caurules, ovālas caurules, profila caurules, kvadrata caurules, kvadrātveida caurules, taisnas caurules, taisnstūrveida caurules, metāla caurules, tērauda caurules.

Cauruļu diametrs un izmērs, pēc kuriem var atšķirt metāla caurules un aprēķināt transportēšanu. Nosūtīt pieprasījumu vai pasūtīt metāla caurules – apaļas caurules, ovālas caurules, profila caurules, kvadrata caurules, kvadrātveida caurules, taisnas caurules, taisnstūrveida caurules, metāla caurules, tērauda caurules.

Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.