LV | RUS

Kvadrātveida tērauda cauruļu izmantošanas priekšrocības būvniecībā

Profilētas tērauda caurules galvenokārt tiek izmantotas būvniecības nozarē. Tās izmanto, lai izveidotu karkasus, savienojošos un nesošos konstrukciju elementus, rāmjus logu un durvju uzstādīšanai utt.

Profilcaurulēm ir vairākas priekšrocības un pozitīvas īpašības salīdzinājumā ar tādiem pašiem apaļa griezuma izstrādājumiem. Tās labāk iztur locīšanu, griešanu, svara spiedienu (pateicoties kvadrātveida griezumam).

Profilcaurules izmantošanas priekšrocības būvniecības nozarē

Kvadrātcauruļu īpašības, pateicoties kurām tām ir augsts pieprasījums būvniecības nozarē:

  • plakanās malas cieši pieguļ līdzenām virsmām, kas ļauj ietaupīt vietu cauruļvadu sistēmu ieklāšanas laikā, jo īpaši ēkās un būvēs;
  • tērauda caurulēm ar kvadrātveida griezumu ir 4 stiprības ribas, kas ļauj tām izturēt diezgan lielas svara slodzes;
  • tās tiek izgatavotas, pielietojot aukstās deformācijas metodi, kas nodrošina izstrādājumam paaugstinātas izturības un ekspluatācijas īpašības;
  • profila caurulei ir mazāks svars salīdzinājumā ar tāda paša izmēra dzelzs brusu. Tā mazāk maksā, kā arī šādu cauruļu transportēšana ir lētāka;
  • liela izturība pret paaugstinātu temperatūru un deformācijas ietekmi. Sildot, pateicoties tukšajām vietām, materiāls izplešas, neradot plaisas un nedeformējoties;
  • pastāv iespēja izveidot konstrukcijas ar gariem posmiem;
  • režģu konstrukciju svara samazināšana par 20-25%;
  • taisnstūra caurulēm ir skaists izskats, kas ļauj realizēt dažādas dizaina idejas, kā arī piešķirt ēkai estētisku izskatu.

Kvadrātveida caurules svarīgākās priekšrocības - vienkāršība un paaugstināta to transportēšanas un iekraušanas ērtība.

Metālu Centrs pārdod Latvijā kvadrātcaurules ar izdevīgiem nosacījumiem

Uzņēmums pārdod dažāda izmēra metālvelmējumus. Tas ļauj izvēlēties optimālāko variantu atkarībā no vajadzības. Pārdošana tiek veikta gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. Uzņēmums spēj nodrošināt pat lielu preču partiju piegādi, kā arī var apgādāt ar precēm lielu uzņēmumu.

Metālu Centrs pārdod kvalitatīvu velmējumu, kas atbilst Eiropas Savienības teritorijā uzstādītajām augstajām prasībām.

Citas publikācijas
armatūra
Stieņu armatūra no kompānijas Metālu Centrs

Praktiski visos būvniecības procesos tiek izmantots dzelzsbetons. Tērauda armatūra ir svarīgākā monolīta dzelzsbetona sastāvdaļa. Šis materiāls mēdz būt gluds, ar periodisko profilu.

Vairāk
Tērauda ūdensvada cauruļu priekšrocības

Ūdensvada caurules - apaļa velmējuma metāls, pa kuru pārvietojas gāze un ūdens. Uz konstrukcijām visā to garumā atrodas metināta šuve.

Vairāk
švellers UPE
Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.