LV | RUS

Dubult T sijas / T sijas

Dubult T sijas / T sijas
Dubult T sijas / T sijas

Dublut-T sija - tas ir viens no visizplatītākajiem produkcijas veidiem metalurģiskās rūpniecības nozarē. Tā ir horizontāla tērauda sija, kuras šķērsgriezums ir burta "H" formā.

Tās sastāvā ir iekļauta augšējā un apakšējā josla, kas savstarpēji savienotas ar sienas palīdzību. Sijas malas ir novietotas paralēli viena otrai vai noteiktā leņķī. I-profils ir ļoti iecienīts un plaši izplatīts visā pasaulē. Lielākoties tās tiek izgatavotas no mazleģēta un oglekļa tērauda.

Dubult-T sijas var iedalīt:

Pārsvarā Dubult-T sijas izmanto būvniecības nozarē. Jo īpaši lielu ēku būvniecības laikā ar to palīdzību tiek veidotas nesošās konstrukcijas. Vēl tās nepieciešams izmantot, veidojot dažāda veida pārsegumus, kas tiek pakļauti ārkārtīgi lielam noslogojumam. Dažreiz Dubult-T sijas tiek izmantotas mašīnbūves jomā. Dubult-T siju sortiments:

Sijas, saskaņā ar Eiropas standartiem, tiek izgatavotas ar paralēlām malām. Platie malu plaukti piešķir šķērsgriezumam papildus izturību, bet ražošana, pielietojot karstās velmēšanas metodi, samazina darbietilpību, tāpēc Dubult-T siju cena ir pieņemama gandrīz jebkurai pircēju kategorijai.

hea & heb

Sijas ar paralēlām malām, iespējams, visbiežāk izmanto būvniecībā dažādās kombinācijās un dažādiem noslogojumiem. Daudz izdevīgāk ir iegādāties Dubult-T siju metāla konstrukciju būvniecībai, nekā izmantot apjomīgas konstrukcijas no lokšņu metāla un stūrīšiem.

ipe

Konusveida sijas vislabāk izmantot pie noslogojuma, kas rada šķērsgriezuma izliekumu, jo tas nodrošina I-profila horizontālās ass maksimālu stingrību. Profils tiek izgatavots no parastas kvalitātes strukturālā oglekļa tērauda.

ipn

Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.