LV | RUS

Tērauda loksnes

Tērauda loksnes
Tērauda loksnes

Tērauda loksnes pieejamas karsti velmētas, auksti velmētas un cinkotas. Produkti tiek piegādāti lokšņu, slokšņu, ruļļu un saišu veidā.

Metāla loksnes biezums mēdz būt no 0,2 līdz 100 mm, kas atkarīgs no gatavā produkta apjoma. Šodien būvniecībā aktīvi tiek izmantotas metāla loksnes. Tās izmanto āra darbu veikšanai: dažādu nožogojumu un žogu, jumtu izgatavošanai, kā arī tās izmanto konstrukciju un ēku dizaina izveidei. Vienlaikus ārējai lietošanai labāk izmantot auksti velmētas tērauda loksnes. Savukārt karsti velmēts tērauds ir neaizstājams būvkonstrukciju ražošanā.

Īpašu uzmanību vēlamies pievērt cinkotajām loksnēm. Šo lokšņu virsma ir pārklāta ar dažāda biezuma aizsargcinku. Šāda produkcija kļūst nodilumizturīgāka, ilgmūžīgāka un noturīgāka pret koroziju. Dzelzs loksnes izmanto grīdas segumu ieklāšanai, kāpnēm pie ieejām ēkās. Velmētais metāls ir piemērots metāla konstrukciju un daudzu citu konstrukciju uzstādīšanai.

Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.