LV | RUS

Leņķdzelzs: veidi, ražošanas īpašības, pielietojums

Leņķdzelzs – universāls izstrādājums, kurš kalpo kā stiprinājums mēbeļu, medicīnas un rūpniecisko iekārtu ražošanā. Ņemot vērā standartus, saskaņā ar kuriem tika izgatavots leņķis, tam var būt dažādas īpašības: no augstas izturības līdz ķīmiskai iedarbībai.

Leņķa veidi

Leņķdzelzs, kurš pieejams sijas formā ar L burta formas griezumu, tiek iedalīts vairākos veidos, ņemot vērā sekojošus kritērijus:

  • Izgatavošanas veids.
  • Izejvielu sastāvs.
  • Izmēri.

Turklāt leņķim var būt vienādas vai nevienādas malas, kā arī augsta vai parasta precizitāte, kas tiek norādīts produkta marķējumā uz iepakojuma.

Ražošanas iezīmes

Leņķdzelzi var izgatavot, pielietojot dažādas metodes, kas ietekmē izstrādājuma pielietojuma jomu – karstā velmēšana vai aukstā velmēšana, liekšana.

Karstās velmēšanas veids paredz izmantot to kā oglekļa vai mazleģētā tērauda pamatu, kas tiek veidots ar specializētu vāļu palīdzību uz velmēšanas darbgalda.

Auksti velmētā ražošanā tērauda sloksni veido, saliecot to. Liekšanas metodes izmantošana paredz profesionālu velmēšanas iekārtu ekspluatēšanu, kur lokšņu metāls tiek izmantots kā izejviela.

Leņķdzelzs pielietojuma joma

Viens no visizplatītākajiem ir vienādu malu stūris, kas izgatavots, pielietojot karsti velmētu metodi. Produkts ar augstiem ekspluatācijas raksturlielumiem iztur maksimālas slodzes un tiek izmantots remonta un atjaunošanas darbu veikšanai.

Leņķdzelzs – neaizstājama mēbeļu ražošanas detaļa, ko nodrošina izstrādājuma izturība, drošību un noturību pret bojājumiem un deformācijām. Kombinācijā ar kvalitatīvu furnitūru, leņķis izveido uzticamu savienojumu, kā arī nostiprina citas konstrukcijas sastāvdaļas.

Lai izveidotu perpendikulāras plaknes, tiek izmantots neliels leņķis: šāda izstrādājuma izmantošana mēbeļu ražošanā nodrošina konstrukcijas drošību un ilgmūžību pat tad, ja tā tiks izmantota ekstremālos apstākļos.

Leņķdzelzi var piestiprināt pie sienām, griestiem un citām virsmām, lai droši nostiprinātu plauktus un durvju paneļus.

Citas publikācijas
armatūra
Stieņu armatūra no kompānijas Metālu Centrs

Praktiski visos būvniecības procesos tiek izmantots dzelzsbetons. Tērauda armatūra ir svarīgākā monolīta dzelzsbetona sastāvdaļa. Šis materiāls mēdz būt gluds, ar periodisko profilu.

Vairāk
U-profili – universāli celtniecības elementi

U-profils– vienādplauktu švellers ar paralēlām malām.

Vairāk
Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.