LV | RUS

Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos. Produkts ievērojami palielina nostiprināto priekšmetu izturību un kalpošanas laiku. Mēs piedāvājam produktus, kas paredzēti mūrēšanai, savilkšanai, špaktelēšanai un citiem nolūkiem. Tas ir atbildīgs par nesošo pamatu un nožogojuma noturību pret mehāniskiem kontaktiem. Stieple tiek plaši izmantota, pateicoties tās izturībai, ilgmūžībai un noturībai pret mīnus grādu temperatūrām. Metāla pārklājums neplaisā aukstā laikā, atšķirībā no propilēna izstrādājumiem. Pie mums Jūs varat vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā pasūtīt sietus, izvēloties piegādi visā Latvijā. Mēs regulāri piegādājam pasūtījumus gan uz būvlaukumiem, gan uz privātiem objektiem.

Ekspluatācijas priekšrocības

  • Izturības rādītāju palielināšanās. Visdrīzāk tas ir galvenais lietošanas pluss. Būvniecībā ir dažādas konstrukcijas, kuras nepieciešams nostiprināt (pamati, betona grīdas, plāksnes un bloki utt.). Pateicoties stiprinājumam, konstrukcija viegli panes mehāniskas ietekmes un slodzes;
  • Plaisu veidošanās novēršana. Tas ir izdevīgi grīdas seguma ieklāšanā. Stieple ļauj izveidot monolītu virsmu, kas nepieļauj betona javas plaisāšanu un bojājumus;
  • Labāka adhēzija. Piemēram, uzklājot apmetumu uz sienām, armēšanas process ļauj apmetumam stingrāk pieķerties sienas pamatnei;
  • Nodrošina dažādu apdares materiālu (flīžu, akmens, kā arī citu apdares un dekoratīvo izstrādājumu) stipru fiksāciju;
  • Palielināts armētās konstrukcijas kalpošanas laiks. Dažādas armētas betona detaļas izturēs slodzes un neizjuks, tādējādi, kalpojot vairākus gadu desmitus.

Kompānija SIA"Metālu Centrs"

Mums ir liela pieredze metāla velmējumu piegādes jomā. Ar mums sadarbojas privātpersonas un uzņēmumi no visas valsts. Visiem klientiem nodrošinām jebkura apjoma pasūtījumu piegādes. Pateicoties pastāvīgai pieprasītāko produktu pieejamībai noliktavā, mēs varam piegādāt jebkura apjoma pasūtījumus. Mūsu kvalificētie darbinieki palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli. Lai to izdarītu, Jums vienkārši jāpiezvana mums vai jāaizpilda pieteikuma veidlapu mūsu mājas lapā. Mūsu pieredzējušie speciālisti atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Citas publikācijas
cinkotas caurules
Nerūsējošā tērauda caurules

Cinkotās caurules ir izturīgas pret koroziju un oksidāciju. Tās izmanto daudzās rūpniecības nozarēs.

Vairāk
Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs.

Vairāk
švellers UPE
Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.