LV | RUS

Nerūsējošā tērauda caurules

Cinkotās caurules ir izturīgas pret koroziju un oksidāciju. Tās izmanto daudzās rūpniecības nozarēs. Piemēram, naftas un gāzes, pārtikas, ķīmijas u.c. nozarēs caurules tiek izmantotas dažādu šķidrumu un gāzu transportēšanai. Tās izmanto, lai izveidotu cauruļvadus. Šie izstrādājumi ir izturīgi, droši un ilgmūžīgi. Caurulēm ir dažādi diametri un sienu biezumi, lai tās atbilstu konkrēta projekta vajadzībām. Nerūsējošā tērauda caurules izmanto ēku, tiltu, margu, žogu, ēku fasāžu celtniecībā. Vēl tās izmanto arī citās arhitektūras konstrukcijās, kur nepieciešama augsta izturība un noturība pret koroziju. Tērauda izstrādājumus pielieto automobiļu ražošanā, kur tos izmanto izplūdes un dzesēšanas sistēmām.Tērauda konstrukcijas izmanto naftas pārstrādes rūpnīcās, gāzes vados, naftas urbumos, kā arī naftas un gāzes uzglabāšanas un transportēšanas termināļos.

Priekšrocības

Nerūsējošā tērauda caurulēm ir sekojoši plusi:

  1. Nerūsējošais tērauds ir noturīgs pret oksidāciju un koroziju, pateicoties hroma slānim. Šis slānis izveido plēvi uz materiāla virsmas, tādējādi padarot šo materiālu ideāli piemērotu izmantošanai agresīvā vidē.
  2. Nerūsējošajam tēraudam ir augsta mehāniskā izturība, kas ļauj šīs caurules izmantot lielas slodzes un spiediena apstākļos. Tās neietekmē vibrācija, triecieni un termiskie cikli. Pateicoties tam, tās kalpo gadiem ilgi, nezaudējot savas sākotnējās īpašības.
  3. Šīs caurules ir inertas pret daudzām ķīmiskām vielām, tāpēc tās nenodrošina negatīvu ietekmi uz pārtikas un ūdens kvalitāti, ar kuriem tās nonāk saskarsmē. Caurules ir izturīgas pret baktēriju un sēnīšu infekcijām. Pateicoties tam, tās izmanto medicīnā un pārtikas rūpniecībā.
  4. Nerūsējošā tērauda caurules ir vieglas, elastīgas, kā arī tās var viegli savienot, izmantojot dažādus veidus, piemēram, metināšanu, veidgabalus vai vītnes. Tas atvieglo sistēmu uzstādīšanu un apkopi, tādējādi ļaujot ietaupīt laiku un darbaspēka izmaksas.
  5. Šīm caurulēm ir spīdīga apdare un moderns, mūsdienīgs izskats, tāpēc tās ir populāras interjera dizainā un apdarē.
  6. Šīm caurulēm nav nepieciešams papildus pārklājums, lai tas aizsargātu pret koroziju, kas samazina atkritumu un vides piesārņojumu.
Citas publikācijas
Alumīnija profilu veidi

SIA "Metālu Centrs" – uzņēmums, kurš pazīstams metālizstrādājumu tirgū no 2004. gada.

Vairāk
Armatūra fundamentam
Armatūra pamatiem. Kādu armatūru izmanto fundamentam

Kādu armatūru izmanto fundamentam? Tieši tērauda armatūra piešķir betona blokiem drošumu un izturīgumu.

Vairāk
metāla plāksnes
Kā aprēķināt metāla loksnes svaru?

Metāla plāksnes mēdz būt karsti velmēta un auksti velmēta. Tāpat šādi velmējumi mēz būt strēmeļu, ruļļu un cauruļu veidā.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.