LV | RUS

Kā aprēķināt metāla loksnes svaru?

Metāla plāksnes mēdz būt karsti velmēta un auksti velmēta. Tāpat šādi velmējumi mēz būt strēmeļu, ruļļu un cauruļu veidā. Loksne parasti ir biezumā no 0,4 līdz 100 mm – šis lielums ir atkarīgs no tā, kam ir paredzēts izstrādājums. Galvenokārt loksnes ir noteiktā platumā (1-2 metri) un garumā (2.5-8 m). Pašlaik loksne ir viens no visizplatītāko metāla velmējumu veidiem, ko izmanto būvniecībā. To izmanto lielākoties ārējiem darbiem: dažādu iežogojumu un sienu, jumtu izgatavošanai, kā ēku un būvju dizaina elementu u.c. Turklāt ārējiem darbiem lietderīgāk ir izmantot aukstā velmējuma loksnes, savukārt karsta velmējuma materiāli ir piemēroti dažādu būvējamo ēku konstrukciju ierīkošanai.

Tiešsaistes kalkulatora izmantošanas īpatnības

Tiešsaistes kalkulators sniedz iespēju noteikt izstrādājuma svaru, ja ir zināms tā biezums un platība. Jūt tāpat varat gūt informāciju par metālu marķēšanu un normatīvajiem dokumentiem specializētajos sistēmas šķirkļos. Kalkulators darbojas, ņemot vērā valsts standartu 19903-74. Lietojot mūsu kalkulatoru, jums nav nepieciešamas specializētās profesionālās metālmācības tabulas – nepieciešams tikai zināt sagataves formu un metāla tipu.

Intuitīvi saprotama sistēma darbojas automātiski. Attiecīgajos laukos nepieciešams ievadīt būvi, materiāla daudzumu un veidu – velmējumu kalkulators acumirklī un profesionāli aprēķinās masu un platību. Kalkulators darbojas pieļaujamās neprecizitātes intervālā +/- 1%. Viens no mūsu resursa galvenajiem uzdevumiem ir palīdzība jums, profesionāli aprēķinot loksnes svaru un platību.

Izmantojot kalkulatoru, ir iespējams noteikt jebkuru gabarītu un biezuma metāla svaru, piemēram, loksnēm ar biezumu 1, 3, 6, 8, 10 mm utml. Pēc noklusējuma tiek aprēķināts viena loksnes kvadrātmetra svars.

Veicam aprēķinu

Lai aprēķinātu izstrādājuma masu ar mūsu kalkulatora palīdzību, nepieciešams izpildīt šādus soļus:

  • izvēlēties metāla veidu;
  • apstiprināt sortimenta veidu;
  • atzīmēt loksnes parametrus – biezumu, platumu, garumu;
  • ievadīt metāla izstrādājumu daudzumu gabalos.

Turpmāk sistēma izsniegt nepieciešamo informāciju. Visos interesējošajos jautājumos konsultācijas sniegs mūsu augsti kvalificētie menedžeri. Tāpat viņi palīdzēs veikt nepieciešamos aprēķinus.

Citas publikācijas
Tērauda sijas IPE
Tērauda sijas IPE – kādēļ tās būtu jāiegādājas Metālu Centrā

Dubult-T-profila sijas IPE ir izplatīts sarežģīto šķirnes metāla velmējumu tips.

Vairāk
Tērauda ūdensvada cauruļu priekšrocības

Ūdensvada caurules - apaļa velmējuma metāls, pa kuru pārvietojas gāze un ūdens. Uz konstrukcijām visā to garumā atrodas metināta šuve.

Vairāk
metāla profili
Metāla profilu veidi

Metāla profili ir nepieciešami augsta izturīguma karkasu izveidei nesošajām sienām un citām konstrukcijām. Tāpat ar to palīdzību...

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.