LV | RUS

Metāla loksnes – īpašības un pielietojuma joma

Nerūsējošā tērauda loksnes tiek izmantotas dažādās rūpniecības nozarēs, celtniecībā, metālizstrādājumu ražošanā un citās jomās. Tērauda loksnēm ir dažāds izmērs, biezums un virsmas apstrādes veids atkarībā no konkrētā pielietojuma. Ņemot vērā paredzēto izmantošanas vietu, velmēto izstrādājumu ražošana ir orientēta uz konkrētu īpašību sasniegšanu. Pie šādām īpašībām var pieskaitīt izturību, virsmas līdzenību, elastību un noturību pret mehāniska rakstura iedarbību. Pateicoties tam, ka tērauda loksnes ir pieejamas par zemu cenu, ievērojami tiek paplašināts to pielietojuma klāsts.

Loksnes tiek izmantotas metāla konstrukciju, būvelementu, profilu, sienu un jumta materiālu ražošanai. Karsti velmētu tēraudu izmanto virsbūves detaļu, rāmju, sliekšņu, bamperu un citu automašīnu konstrukcijas elementu ražošanai. Metāla loksnes tiek izmantotas kuģu korpusa detaļu, kuģu klāja segumu, apšuvuma un citu metāla konstrukciju ražošanai. Šāda veida materiāls tiek izmantots dažādu metālizstrādājumu, mašīnu un iekārtu, tostarp, cauruļu, tvertņu, kā arī apšuvuma paneļu ražošanā. Šādas loksnes izmanto, lai izgatavotu detaļas un iekārtas enerģētikas nozarē, piemēram, urbšanas iekārtas, cauruļvadus, siltuma un hidrotehniskās konstrukcijas.

Karsti velmētu lokšņu priekšrocības

  1. Karstās velmēšanas process ļauj izveidot materiālu ar lielāku izturību un noturību pret deformāciju, tāpēc tas ir lieliski piemērots konstrukcijām, kas tiek pakļautas lielai mehāniskai slodzei.
  2. Karsti velmētas loksnes ir elastīgākas un vieglāk padodas veidošanai un apstrādei nekā auksti velmētas loksnes, tāpēc tās ir vispiemērotākā izvēle sarežģītu detaļu izgatavošanai.
  3. Karstās velmēšanas procedūra palīdz izveidot vienmērīgāku materiāla struktūru, tādējādi palielinot tā stiprību un nodilumizturību.
  4. Karsti velmēts tērauds tiek ražots ievērojami ātrāk un lielākos apjomos. Tas samazina ražošanas izmaksas salīdzinājumā ar auksti velmētajām loksnēm.
  5. Šādas loksnes izmanto automobiļu ražošanā, kuģu būvē, tērauda konstrukciju ražošanā un citās jomās, kur nepieciešams izturīgs un formēts materiāls.
Citas publikācijas
IPE & HEA & HEB dubultas T sijas
Karsti velmētas dubultas T sijas no Metālu Centrs

Kur tiek izmantota un kā tiek klasificējama dubulta T sija. Kādus sakausējumus pievieno metālam izgatavošanas laika.

Vairāk
cinkotas caurules
Nerūsējošā tērauda caurules

Cinkotās caurules ir izturīgas pret koroziju un oksidāciju. Tās izmanto daudzās rūpniecības nozarēs.

Vairāk
Alumīnija profilu veidi

SIA "Metālu Centrs" – uzņēmums, kurš pazīstams metālizstrādājumu tirgū no 2004. gada.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.