LV | RUS

UPE švellera raksturojums un pielietojuma joma

UPE švellers - karsti velmēta tērauda materiāls ar plašu pielietojumu jomu. To izmanto celtniecībā kā balsta konstrukcijas, pārsegumus (jumti un grīdas), karkasus, pandusus, logus, durvis. Vēl šī produkcija tiek izmantota mašīnbūvē kā nesošās konstrukcijas, kā arī to izmanto vagonu un automobiļu būvē. Ražošanas tehnoloģija ir pavisam vienkārša - profila aukstā ekstrūzija no izejmateriāla bez iepriekšējas uzsildīšanas. Švelleriem ir ļoti plaša pielietojuma joma: no rūpnieciskās būvniecības līdz mašīnbūvei, kā arī tos izmanto metāla konstrukciju stiprināšanai. Normatīvie dokumenti reglamentē kvalitātes kontroli, kas praktiski novērš defektus un neprecizitātes ražošanā.

Eiropā ražotā švellera priekšrocības

Eiropā ražotie metālvelmējumi ir ļoti izplatīti, jo tiem ir sekojošas priekšrocības:

  1. Ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes tērauds, kas var izturēt lielas slodzes. Izmantotais materiāls ietekmē mehāniskās īpašības un lietošanas jomu.
  2. Pateicoties precīzai parametru ievērošanai, mēs varam realizēt jebkura daudzuma un sarežģītības līmeņa projektus.
  3. Noturība pret rūsu un citām negatīvām ietekmēm. Pateicoties tam, produkti kalpo ilgi un uzticami.
  4. Vides drošība. Stingrie Eiropas noteikumi nepieļauj bīstamu vielu pievienošanu, kuras negatīvi ietekmē cilvēka veselību.
  5. Karstā velmēšana, kas tiek izmantota ražošanā, nodrošina pieejamāku cenu salīdzinājumā ar citiem ražošanas veidiem. Šādām sijām ir zemākas izmaksas, taču tās pilnībā nodrošina optimālus parametrus.

Uzņēmums SIA "MetāluCentrs" jau daudzus gadus piegādā kvalitatīvus metāla velmējumus visā valstī. Mēs sadarbojamies ar privātpersonām, uzņēmumiem, kā arī nodrošinām izcilu apkalpošanu ikvienam.

Metālu izmanto celtniecībā, mašīnbūvē, jumtu montāžai, konteineru un kastu ražošanai, kā arī daudziem citiem uzdevumiem. Mēs izgriežam produkciju Jums vajadzīgajos izmēros, kā arī piegādājam uz objektu ar savu transportu.

Lai pasūtītu pie mums metālvelmējuma izstrādājumus, atstājiet pieteikumu mūsu mājas lapā vai zvaniet mūsu menedžeriem pa tālruni – darbinieks konsultēs Jūs par produkcijas pieejamību noliktavā un transportēšanas noteikumiem. Mēs piegādājam preces Latvijā ar savu transportu.

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar būvmateriālu katalogu, sazinieties ar menedžeriem, lai saņemtu konsultāciju.

Citas publikācijas
švellers UPE
Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu.

Vairāk
Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs.

Vairāk
U-profili – universāli celtniecības elementi

U-profils– vienādplauktu švellers ar paralēlām malām.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.