LV | RUS

Alumīnija profilu veidi

SIA "Metālu Centrs" – uzņēmums, kurš pazīstams metālizstrādājumu tirgū no 2004. gada. Klientiem tiek piedāvāts plašs augstas kvalitātes produktu klāsts: visi katalogā piedāvātie produkti atbilst starptautiskajiem drošības standartiem.

Viena no pieprasītākajām preču kategorijām ir alumīnija profili. Dažādu konstrukciju izstrādājumiem, kas izgatavoti no izturīga materiāla, ir garš dobums un atšķirīgs šķērsgriezums. Profili tiek izmantoti logu un durvju rāmju, starpsienu, nojumju veidošanai, kā arī mēbeļu ražošanā.

Veidi

Katalogā iekļauti divu veidu alumīnija profili. Tiem ir atšķirīgas ražošanas metodes - karsti velmēti un auksti velmēti profili.

Karsti velmēti profili

Šāda veida izstrādājumi tiek izmantoti detaļu ražošanā ar papildus apstrādi. Visizplatītākais ir švellers - U-veida tērauda profili. Šāda veida velmējumi var izturēt maksimālu slodzi, tāpēc tiek aktīvi izmantoti mašīnbūves un būvniecības jomā. Švellers tiek iekļauts konstrukciju sastāvā, kurām nepieciešama paaugstināta izturība un stingrība: īpašā forma nodrošina vienmērīgu slodzes sadalījumu.

Karstā velmēšana tiek veikta augstas temperatūras apstākļos.

Auksti velmēti profili

Šāda veida profilu ražošanas tehnoloģija paredz, ka detaļām nav temperatūras ietekmes. Auksti velmēti izstrādājumi ir izturīgāki pret ārējās vides ietekmi.

Auksti velmēti profili tiek iedalīti vairākos veidos:

  • U-veida. Švelleru ar gludām malām izmanto kolonnu, siju vai nesošo karkasu konstrukciju celšanai.
  • С veida profili ar izliektām malām ir ļoti izturīgi, tāpēc tos izmanto fermu būvniecībai un pārsegumu konstrukcijām.
  • L-profili – klasiski stūrīši, kurus izmanto jumtu latošanai un ēku fasāžu apdarei.

Profila izvēle tiešā veidā ir atkarīga no veicamā darba veida, konstrukciju ekspluatācijas apstākļiem, kā arī gaidāmās slodzes.

SIA "Metālu Centrs" uzņēmuma speciālisti palīdzēs veikt pareizo izvēli un atrast metāla velmējumus, kas atbilst izvirzītajām prasībām un noteikumiem.

Lai precizētu informāciju un noformētu pasūtījumu, jāsazinās ar uzņēmuma menedžeri: oficiālajā mājas lapā norādīti aktuālie tālruņa numuri un elektroniskā pasta adrese.

Citas publikācijas
armatūra
Kādēļ pamatiem izveidei iesaka izvēlēties tērauda armatūru

Fundaments ir svarīgākā jebkuras būves sastāvdaļa. Vai būtu vērts runāt par to, ka gadījumā, ja ar fundamentu gadīsies kaut kas nelāgs, visdrīzāk sekas ietekmes visu celtni.

Vairāk
ūdensvada caurules
Ūdensvada caurules āra ūdensvadam

Metāla ūdensvada caurules – tie ir droši un ilgtspējīgi ūdensvada sistēmas komponenti. Tās ir izturīgas pret augstām un zemām temperatūrām...

Vairāk
Уголок стальной
Leņķdzelzs: veidi, ražošanas īpašības, pielietojums

Leņķdzelzs – universāls izstrādājums, kurš kalpo kā stiprinājums mēbeļu, medicīnas un rūpniecisko iekārtu ražošanā.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.