LV | RUS

Tērauda sijas IPE – kādēļ tās būtu jāiegādājas Metālu Centrā

Dubult-T-profila sijas IPE ir izplatīts sarežģīto šķirnes metāla velmējumu tips. Attiecas uz karstvelmētajiem izstrādājumiem ar šķērsgriezumu burta «H» formā. Sijas rod pielietojumu pie dažādas noslodzes un ir kombinējamas ar virkni metāla konstrukciju elementu. Par šādas produkcijas īpatnību ir uzskatāms ievērojams mazoglekļa tērauda saturs sastāvā. Pateicoties tam izstrādājumi sanāk izturīgi, droši.

Šāda materiāla izstrādājumi tiek augsti novērtēti par stingrību un izturīguma saglabāšanu pret lūzumu. Izstrādājumu atšķir arī tā forma. Н-veida tērauda sijas pateicoties paralēli izvietotajiem plauktiņiem nodrošina vienmērīgu noslodzes sadalījumu uz celtni. Visbiežāk sijas tiek izmantotas būvniecībā. Visizplatītākā no pielietojuma jomām ir nesošo konstrukciju ierīkošana, kuras tās tiek izmantotas kā galvenās būves sastāvdaļas.

IPE siju ražošana

Izstrādājumu izgatavošanai tiek izmantotas oglekļa vai mazoglekļa tērauda markas. Neliels oglekļa īpatsvars tērauda sastāvā nodrošina tā maksimālo stingrību. Tērauda sijas IPE – Kur pasūtīt metāla profilus? Ja jūs vēlaties pasūtīt metāla profilus, pasūtiet tos kompānijā Metālu Centrs. Lai samazinātu dotās vielas saturu, sakausējuma ražošanas laikā ar skābekļa spilvenu starpniecību ogleklis tiek pilnībā izvadīts. Iegūtais tērauds ļauj būvēt drošas jebkura tipa metāla konstrukcijas. Sijas tiek izmantotas celtņu nesošo konstrukciju būvniecībai, kā arī objektu pārsegumu ierīkošanai un nostiprināšanai.

Kur pasūtīt metāla profilus

Mūsu kompānija darbojas metāla produkcijas tirgū jau daudzus gadus. Mēs nodarbojamies ar tērauda siju piegādi privātiem pasūtītājiem un uzņēmējiem. Mēs piegādājam augstas kvalitātes produkciju, kurai tiek dota garantija. Pasūtījuma piegāde tiek organizēta īsajos termiņos. Siju kvalitāte ir garantēti augsta – par ir paguvuši pārliecināties mūsu daudzie pasūtītāji. Jums ir iespēja apmaksāt pirkumu skaidrā naudā vai arī ar pārskaitījumu. Mūsu menedžeri vienmēr ir sazvanāmi, tādēļ ātri palīdz ar preces izvēli. Preču cenas vairumtirdzniecības pircējiem tiek piedāvātas ar atlaidēm.

Ja jūs vēlaties pasūtīt metāla profilus, aizejiet pēc atsauces ŠEIT.

Citas publikācijas
Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos.

Vairāk
Tērauda ūdensvada cauruļu priekšrocības

Ūdensvada caurules - apaļa velmējuma metāls, pa kuru pārvietojas gāze un ūdens. Uz konstrukcijām visā to garumā atrodas metināta šuve.

Vairāk
Plaša nerūsējošā tērauda lokšņu izvēle Metālu Centrs katalogā

Nerūsējošais tērauds ir izturīgs pret koroziju un ilgmūžīgs.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.