LV | RUS

Tērauda sijas heb un hea – kādas ir atšķirības

Dubult-T profila sija ir izplatītais metāla velmējumu tips. Pēc ārējā izskata tā ir no tērauda izgatavotā galoda, kura šķērsgriezumā atgādina burtu «H». Plauktiņi ir izvietoti paralēli vai noteiktajā leņķī viens pret otru. No tā ir atkarīgs arī sijas pielietojums. Dubult-T profila platplauktiņu izstrādājums rod pielietojumu dažādās būvniecības jomās. Izstrādājumi tiek ražoti ar karstas vai aukstas velmēšanas metodi.

HEB sijas

Šis paveids tiek izgatavots no tērauda S235, S275, S355. Izstrādājumam ir šķērsgriezums, kurš atgādina burta H formu. Šīs sijas raksturīga atšķirība: tās pamatu garums ir vienāds ar sijas augstumu. Pateicoties platiem transversāliem plauktiņiem un maksimālai stabilitātei sija iztur paaugstināto noslodzi. Metāla konstrukcijas, kuras tiek būvētas, izmantojot HEB, atšķiras ar izturību, ilgu kalpošanas laiku.

Dubult-T profila sija tiek pielietota tiltu posmu būvniecībā, dzīvojamo un komerciālās izmantošanas būvju, dažādu nesošo kolonnu celtniecībā. Tērauda izstrādājums tikpat plaši tiek izmantots piepilsētas būvniecībā. Salīdzinājumā ar citiem siju veidiem karsti velmēta dzelzs sija HEB ir vislielākā un nodrošina maksimālo stingrību.

НЕА sijas

Dubult-T profila modelis НЕА ir tērauda galoda ar paralēlām šķautnēm. Plati izstrādājumu šķautņu plauktiņi piešķir šķērsgriezumam augstu stabilitāti. Šos tērauda izstrādājumus izmanto galvenokārt būvniecības nozarē. Tā kā НЕА sijas atšķiras ar augstu stingrību un stabilitāti, tās ir iespējams izmantot pārsegumu, balstu celtniecībā, karkasu būvniecībā, nesošo konstrukciju izveidē, kā arī mašīnbūvē.

Kur iegādāties metāla profilus

Firma SIA “Metālu Centrs” nodarbojas ar metāla konstrukciju piegādi par pieejamām cenām. Mēs nodrošinām privātos pasūtītājus un kompānijas ar kvalitatīvo produkciju. Plašas produkcijas līnijas pastāvīga esamība noliktavā ļauj mums īstenot jebkura apjoma piegādes. Katram klientam tiek sniegta kvalitatīva apkalpošana. Pašlaik mēs strādājam ar dažādām melno metālu un nerūsējošā tērauda markām un piegādātājiem no Eiropas valstīm un KF. Piegādes tiek organizētas īsajos termiņos iekurā vēlamajā virzienā.

Ja jūs vēlaties pasūtīt tēraudu, aizejiet pēc atsauces ŠEIT.

Citas publikācijas
U-profili – universāli celtniecības elementi

U-profils– vienādplauktu švellers ar paralēlām malām.

Vairāk
Armatūra fundamentam
Armatūra pamatiem. Kādu armatūru izmanto fundamentam

Kādu armatūru izmanto fundamentam? Tieši tērauda armatūra piešķir betona blokiem drošumu un izturīgumu.

Vairāk
Уголок стальной
Leņķdzelzs: veidi, ražošanas īpašības, pielietojums

Leņķdzelzs – universāls izstrādājums, kurš kalpo kā stiprinājums mēbeļu, medicīnas un rūpniecisko iekārtu ražošanā.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.