LV | RUS

Kā labāk izvēlēties tērauda švelleru UPE un analogus?

Būdams ar U veida šķērsgriezumu, standarta švellers UPE tiek izlaists metāla siju formā, kuras ir pieņemts piemeklēt tiešsaistē pārbaudītā piegādātāja atjauninātajos katalogos un pasūtīt ar piegādi nepieciešamajā daudzumā, orientējoties uz preces marķējumu. Profesionālu vidū tiek novērtēta ne tikai piegādājamā sortimenta kvalitātes sertifikātu esamība, bet arī nodrošināmās tērauda metāla velmējumu atbilstības garantijas pieteiktajiem raksturlielumiem.

Kā piemeklēt standarta švelleru: tērauda metāla velmējumu kategorija UPE

Ja būvniecībai, remontam, tiltu, fermu, laidumu un garensiju atjaunošanai ir nepieciešams tērauda švellers – ideāli veikt karsti velmēto UPE, pasūtījumu ar piegādi pa Latviju mūsu kompānijā Metālu Centrs:

  • produkcija pilnībā atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem, kas ir svarīgi kapitālajai būvniecībai;
  • preci iespējams piemeklēt tiešsaistē atjauninātajos katalogos, orientējoties uz veselu virkni tehnisko raksturlielumu, piesaistot sagatavju parametriem (mm): H (augstums), W (platums), Tw (pamatne), Tf (sieniņa) un īpatsvars (kg/g.m);
  • produkcija atšķiras ar Eiropas klases tērauda markām, ko izmanto metāla siju sērijveida ražošanā, kur no plaša sortimenta var piemeklēt sagataves atbilstoši locītā profila specifikai un rūpnīcas marķējumiem S235JR+AR/S275JR+M/S355J2+M.

Karsti velmētais UPE ar locīto profilu – tas ir tērauda (metāla) švellers, kuram gatavajā veidā ir paralēlas plauktiņu šķautnes. Tiek ražots pilnā atbilstībā Eiropas standartiem DIN 1026-1/EN 10279.

Kam pievērst sevišķu uzmanību, izvēloties un salīdzinot tērauda metāla velmējumu un švelleru?

Izņemot tērauda marku, Eiropas standartu numurus, saskaņā ar kuriem tek ražots iepērkamais sortiments, uzmanība ir akcentējama ne tikai uz švellera un metāla velmējumu pielietošanas jomas, bet arī uz ražotāja rekomendācijām. Mūsu firmas Metālu Centrs eksperti iesaka, salīdzinot vairākus komercpiedāvājumus:

  • precizēt aktuālās cenas ar piegādi, pieprasot vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cenrāža atjaunināto formu;
  • pieprasīt apstiprināt nepieciešama daudzuma esamību noliktavā;
  • izmantot atlaidi lielām preces partijām, iepazīstoties akcijas atlaides un nodrošināmos atbalsta bonusus jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

Lai garantēti attaisnotu piegādes izmaksas sistēmā un nepārmaksātu daudziem starpniekiem, būtu jāatdod priekšroku iepriekš noformēto partiju tiešajām piegādēm no uzticama ražotāja noliktavas. Bez karsti velmētajiem tērauda un speciālajiem locītā profila modeļiem, kuri tiek izmantoti mūsdienu vagonu un mašīnbūves vajadzībām, pārdošanā var atrast plašā sortimentā locītos vienādplauktiņu un ne nevienādplauktiņu švellerus.

Citas publikācijas
Уголок металлический
Metāla leņķu izmantošana būvniecībā un dizainā

Metāla leņķi ir neaizstājami būvniecībā un rekonstrukcijas procesos.

Vairāk
IPE & HEA & HEB dubultas T sijas
Karsti velmētas dubultas T sijas no Metālu Centrs

Kur tiek izmantota un kā tiek klasificējama dubulta T sija. Kādus sakausējumus pievieno metālam izgatavošanas laika.

Vairāk
UPE švellers
UPE švellera raksturojums un pielietojuma joma

UPE švellers - karsti velmēta tērauda materiāls ar plašu pielietojumu jomu.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.