LV | RUS

Karsti velmētas dubultas T sijas no Metālu Centrs

Atbildīgos konstrukciju elementus, tiltu laidumus, balstus un konsoles izgatavo no L staru šķērsgriezuma dubultas T sijas. Profils tiek uzskatīts par visdrošāko, tam piemīt augsta pretestība lieces spēkiem. Salīdzinājumā ar kantainā šķērsgriezuma profilu dubultas T sijas stingrība ir augstāka 30 reizes, izturīgums – 7 reizes.

Izgatavošanas tehnoloģija

Platplauktiņu dubultas T sijas tiek izgatavotas no tērauda markām ar oglekļa saturu ar karstā fasonvelmējuma metodi. Izgatavotāju rūpnīcas piegādā produkciju atbilstoši standartam EU 53-62. Virsmas kvalitāte atbilst C klasei, 1. apakšklasei.

Ražošanas izejvielu nelielas izmaksas ļauj realizēt produkciju par samērīgām cenām. Izgatavošanas laikā tiek panākts dubultā T profila platplauktiņu absolūtais paralēlums. Pateicoties tam konstrukcijas elementi ir spējīgi izturēt simtu tonnu noslodzi bez deformācijas.

Ražošanā tiek izmantoti tādas metāla markas, kā:

  • S235JR;
  • S235J0;
  • S235J2;
  • S275JR;
  • S275J0;
  • S355JR.

Gatavā produkcija tiek pakļauta ieejas kvalitātes kontrolei, veicot pieļaujamo noviržu mērījumus.

Tehniskie raksturlielumi

Galvenie dubulto T siju veidi, kuri pārstāv kompānijas Metālu Centrs produkciju: IPE, HEA и HEB. Platplauktiņu vidējās sērijas (HEB) dubultie T profili, paralēlplauktiņu profili (IPE) un platplauktiņu vieglās sērijas (HEA) dubultie T profili atbilst Eiropas metriskiem parametriem. Maksimālajām novirzēm ir pielaides atbilstoši standartam EN 10034. Šķērsgriezuma stingrība tiek pārbaudīta ražotnē un tiek atspoguļota izstrādājumu sertifikātā.

Parasti standarta dubultā T profila augstums veido no 100 līdz 500 mm, garums svārstās robežās 4-10 m. Tāpat rūpniecība ražo velmējumus ar garumu 12 m. Izvēloties dubulto T siju rūpnieciskajai konstrukcijai, nepieciešams ņemt vērā plauktiņu biezumu. Slīpām šķautnēm tas tiek noteikts kā vidējais aritmētiskais lielums.

Viena skriešanas metra svars ir atkarīgs no izvēlētā tērauda markas. Jo augstāk ir blīvums, jo lielāka ir masa.

Citas publikācijas
armatūra
Kādēļ pamatiem izveidei iesaka izvēlēties tērauda armatūru

Fundaments ir svarīgākā jebkuras būves sastāvdaļa. Vai būtu vērts runāt par to, ka gadījumā, ja ar fundamentu gadīsies kaut kas nelāgs, visdrīzāk sekas ietekmes visu celtni.

Vairāk
UPS švellers – viss, kas Jums jāzina par šāda veida tērauda profiliem

Metāla švellers - tā ir tērauda sija, kurai ir “U” burta forma, ar plauktiem, kas atrodas vienā vertikālās sienas pusē.

Vairāk
Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.