LV | RUS

Aukstie velmēti alumīnija profili

Alumīnija profili tiek veidoti, izmantojot aukstu alumīnija loksni. Aukstā ritēšanas process ļauj izveidot profilus ar dažādām formām un izmēriem, saglabājot alumīnija īpašības. Aukstā ritēšana nodrošina virkni priekšrocību, piemēram, augstu izturību, vieglumu, pretkorozijas īpašības, estētisko pievilcību un pārstrādes iespējas. Tos izmanto būvniecībā, automobiļu rūpniecībā, elektronikā un citos rūpniecības sektoros.

Īpatnības

Alumīnija profils tiek izmantots karkasu būvniecībā, kur tas kalpo kā atbalsta elements. Tas nodrošina stingru savienojumu konstrukcijās un palīdz samazināt slodzi uz pamatiem. Šādi profili tiek izgatavoti no izturīgas tērauda un pārklāti ar cinku, lai novērstu koroziju.

Produkti tiek ražoti dažādās formās, ļaujot patērētājam izvēlēties piemērotāko variantu. Tos ir pieejams plašs izmēru diapazons. Turklāt aukstā ritēšanas profila virsma ir piemērota aizsargpārklājumu uzklāšanai. Tos viegli var savarot, izmantojot modernus automatizētus iekārtas. Profilus viegli izliek, griež un caurstaipā, ja nepieciešams. Vēl viena priekšrocība ir to maza masa, kas atvieglo transportēšanu un montāžu. Īpaši pievilcīga ir to pieejamā cena.

Veidi

  • U-profili ir ar taisnām malām. Tie ir piemēroti kolonnām, balstiem vai strauji uzstādāmu telpu karkasam.
  • C-profili vizuāli atgādina U-formu, bet ar ieliekamām malām, lai palielinātu izturību. U-profili tiek plaši izmantoti būvniecībā, celtniecībā, kolonnās un pārsegumos.
  • L-profili - ir klasiskais stūris. Tas ir universāls aukstā ritēšanas profils, ko izmanto jumtu un fasāžu līmēšanai.

Mēs esam daudzus gadus tirdzniecībā ar metālu. SIA "Metālu Centrs" ātri paziņoja par savu nozīmi metālapstrādes tirgū, kļūstot par nopietnu konkurentu daudziem piegādātājiem un patērētājiem. Uzņēmuma veiksmes galvenie faktori ir augsti kvalificēts personāls, bagāts darba pieredze un individuāls pieejas veids katram klientam. Mēs piedāvājam individuālus nosacījumus sadarbībai vairumtirdzniecībā.

Citas publikācijas
Уголок металлический
Metāla leņķu izmantošana būvniecībā un dizainā

Metāla leņķi ir neaizstājami būvniecībā un rekonstrukcijas procesos.

Vairāk
IPE & HEA & HEB dubultas T sijas
Karsti velmētas dubultas T sijas no Metālu Centrs

Kur tiek izmantota un kā tiek klasificējama dubulta T sija. Kādus sakausējumus pievieno metālam izgatavošanas laika.

Vairāk
cinkotas caurules
Nerūsējošā tērauda caurules

Cinkotās caurules ir izturīgas pret koroziju un oksidāciju. Tās izmanto daudzās rūpniecības nozarēs.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.