LV | RUS

Tērauda ūdensvada cauruļu priekšrocības

Ūdensvada caurules - apaļa velmējuma metāls, pa kuru pārvietojas gāze un ūdens. Uz konstrukcijām visā to garumā atrodas metināta šuve. Metāla caurules tiek plaši izmantotas dažādās jomās, jo tām ir daudz pozitīvu īpašību. Caurules ir noturīgas pret jebkāda veida iedarbību, kā arī to uzstādīšana nesagādā nekādas grūtības. Vēl šiem izstrādājumiem ir raksturīgas zemas izmaksas, salīdzinājumā ar bezšuvju velmējumiem.

Tērauda caurules tiek izmantotas ūdens un citu šķidrumu transportēšanai dažādās rūpniecības nozarēs, tostarp, ķīmiskajā, naftas un gāzes rūpniecībā. Vēl tās izmanto ūdens transportēšanai komunālajās ūdens un kanalizācijas sistēmās. Šāda veida caurules ir piemērotas šķidrumu sūknēšanai lielos attālumos. Tās var viegli savienot ar citiem konstrukcijas elementiem, izmantojot dažādas savienotājdetaļas.

Tērauda cauruļu plusi

Tērauda caurulēm ir sekojošas priekšrocības:

  • Izturība. Caurules ir ļoti izturīgas, tāpēc tās iztur augstu spiedienu. Vēl tās ir izturīgas pret ārējo ietekmi, piemēram, triecieniem, vibrācijām utt.
  • Augsta noturība pret koroziju. Tās nerūsē, pateicoties tam tiek palielināts to kalpošanas laiks.
  • Augstas temperatūras izturība. Velmētais tērauds var viegli izturēt augstu temperatūru, tāpēc tas ir ideāls materiāls karstā ūdens un tvaika transportēšanai.
  • Liekšanas izturība. Cauruļvadus var viegli ieklāt gar izliekumiem un nelīdzenām virsmām bez deformācijas.
  • Ugunsdrošība. Velmētais tērauds nedeg un neatbalsta degšanu, tāpēc tas ir labākais risinājums ēkām un būvēm ar augstām ugunsdrošības prasībām.

Ko piedāvā uzņēmums SIA "Metālu Centrs"

Mūsu uzņēmums specializējas metālu tirdzniecībā par saprātīgām cenām un izdevīgiem nosacījumiem. Mēs sadarbojamies ar daudziem melno metālu ražotājiem un piegādātājiem. Mums ir lieliskas velmējumu cenas, savukārt vairumtirdzniecības pircējiem ir pieejamas papildu atlaides. Pie mums Jūs varat pasūtīt kvalitatīvu velmējumu par pievilcīgām cenām. Mūsu produkti tiek ražoti, ņemot vērā normatīvo aktu prasības. Ar mums sadarbojas gan fiziskas personas, gan uzņēmumi visā Latvijā. Mēs nodrošinām ikvienam profesionālu servisu, kā arī operatīvu preču piegādi. Mūsu kvalificētie darbinieki palīdzēs izvēlēties Jums vispiemērotākos produktus.

Citas publikācijas
Tērauda sijas IPE
Tērauda sijas IPE – kādēļ tās būtu jāiegādājas Metālu Centrā

Dubult-T-profila sijas IPE ir izplatīts sarežģīto šķirnes metāla velmējumu tips.

Vairāk
UPS švellers – viss, kas Jums jāzina par šāda veida tērauda profiliem

Metāla švellers - tā ir tērauda sija, kurai ir “U” burta forma, ar plauktiem, kas atrodas vienā vertikālās sienas pusē.

Vairāk
Уголок металлический
Metāla leņķu izmantošana būvniecībā un dizainā

Metāla leņķi ir neaizstājami būvniecībā un rekonstrukcijas procesos.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.