LV | RUS

Metāla profilu veidi

Metāla profili ir nepieciešami augsta izturīguma karkasu izveidei nesošajām sienām un citām konstrukcijām. Tāpat ar to palīdzību nostiprina jumta segumu un būvē dažāda veida celtnes. «Metālu Centrs» nodarbojas ar metāla tirdzniecību, piedāvājot visdažādākās profilu formas un izmērus. Mūsu kompānija piedāvā augstās izturīguma pakāpes un ilga ekspluatācijas laika profilus, kuri atbilst visiem Eiropas un ГОСТ standartiem.

Metāla profili

Mēs piedāvājam metāla profilus dažādiem mērķiem:

  • U-profils (švellers). Tas ir praktisks risinājums, kuru izmanto kolonnu, jumta kopturu, tiltu, fermu ar lieliem laidumiem un citu konstrukciju būvniecībā. Tāpat tiek izmantots atsevišķās rūpniecības nozarēs. Materiāls tiek ražots ar karstā velmējuma metodi, kas padara gala konstrukciju stabilāku un cietāku;
  • Liektais U-profils. Šāds profils ļauj uztaisīt ideālos stūrus. Tādēļ to bieži izmanto mēbeļu ražošanai, durvju un logu aiļu izgatavošanai, kā arī ailsāņu veidošanai. Tiek ražoti uz profilu liekšanas iekārtām. Zema stingruma dēļ netiek pielietoti nesošajās konstrukcijās;
  • T-profils. Tiek dēvēts arī par T veida siju. Izmantojams dzīvojamo un rūpniecības būvju nesošo konstrukciju montāžai, balkonu un lodžiju ierīkošanai. Šāds metāls atšķiras ar augsto stingrumu un izturīgumu pret statisko un dinamisko noslodzi. Profils ir lēts ražošanā un ļauj ievērojami ietaupīt laiku karkasu celtniecībā;
  • Dubultā Т-sija. Šāda profila šķērsgriezums atgādina «H» burtu. Pateicoties savai formai tas ir spējīgs izturēt lielo noslodzi ilgajā periodā. Pats materiāls ir stingrs un dilumizturīgs, tādēļ konstrukcija sanāk stabila un ilgtspējīga. Tā ir visizdevīgākā un praktiskākā būvmateriāla forma, kādēļ tā tiek plaši izmantota mūsdienu būvniecībā. Parasti tiek izmantota nesošajās konstrukcijās uz izliekumu.
  • C-profils. С veida profils tiek pielietots kā vadotne, jo ir paaugstinātās stingrības metāla profils. C-profilu ieži pasūta izmantošanai piekarināmo griestu vadotnes lomā.

Uzaicinājums sadarboties

Metāla konstrukcijas tiek aktīvi izmantotas ēku un citu būvju celtniecībā un apdarē. Metāla profilu pielietošana ir viens no labākajiem variantiem jebkura veida ražošanā un būvniecībā, jo metālam piemīt augsta stiprība, drošums un izturība pret temperatūras svārstībām.

Pieprasījums pēc metāla profiliem ir augsts, un katrā nozarē ir nepieciešami noteiktā veida elementi. Atbildot uz patērētāju pieprasījumu, kompānija «Metālu centrs» piedāvā lielā daudzumā profilus metāla konstrukcijām, kuri atšķiras materiāla, formas un izmēra ziņā.

Pasūtiet metāla profilus zvanot pa tālruņiem (+371) 67-67-67-24, (+371) 67-67-67-21.

Citas publikācijas
Kvadrātveida tērauda caurules
Kvadrātveida tērauda cauruļu izmantošanas priekšrocības būvniecībā

Profilētas tērauda caurules galvenokārt tiek izmantotas būvniecības nozarē.

Vairāk
Armatūras siets no Metālu Centrs

Armatūras siets — tas ir pieprasīts materiāls, kas ir neaizstājams javu nostiprināšanai, lai novērstu to plaisāšanu un nobiršanu, kā arī atšķēlumu un robu veidošanos.

Vairāk
Aukstie velmēti alumīnija profili
Aukstie velmēti alumīnija profili

Alumīnija profili tiek veidoti, izmantojot aukstu alumīnija loksni.

Vairāk
Pierakstīties jaunumiem Pierakstieties jaunumiem un nepalaidiet garām izdevīgākus piedāvājumus

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.metalucentrs.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.